Lubawa, Warmińsko-Mazurskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET&#174;, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
&#8226; Nadzór oraz rozwój istniejących w organizacji Systemów Zarządzania Jakością;
&#8226; Dbałość o przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz norm Zintegrowanego Systemu Zarządzania;
&#8226; Realizowanie aktywności związanych z przygotowaniem do audytów zewnętrznych, wewnętrznych oraz audytów klienta;
&#8226; Przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń dot. Systemów Zarządzania dla pracowników firmy;
&#8226; Nadzór nad dokumentacją systemową oraz udział w jej tworzeniu;
&#8226; Proponowanie nowych rozwiązań dla poprawy funkcjonowania Systemów Zarządzania Jakością;
&#8226; Koordynowanie i nadzorowanie pracy działu reklamacji;
&#8226; Tworzenie i przestrzeganie procedur reklamacyjnych w zakresie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa;
&#8226; Analiza zgłoszeń reklamacyjnych i podejmowanie działań pod kątem zminiejszenia ich liczby;
&#8226; Tworzenie wewnętrznych procedur związanych z ochroną danych osobowych;
&#8226; Nadzorowanie i kontrolowanie osoby odpowiedzialnej za przestrzeganie i wdrażanie procedur RODO w Spółce.

WYMAGAMY:
&#8226; Wykształcenie wyższe;
&#8226; Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
&#8226; Doświadczenie audytorskie potwierdzone certyfikatami;
&#8226; Znajomość norm ISO9001:2015, 14001:2015; OHSAS 18001:2007;
&#8226; Znajomość wymagań standardu IWAY;
&#8226; Procedury systemowe ZSZ;
&#8226; Znajomość standardu FSC-STD-40-004.

OFERUJEMY:
&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia w opraciu umowy o pracę;
&#8226; Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
&#8226; Szereg benefitów pozapłacowych;
&#8226; Możliwość wdrażnia własnych pomysłów;
&#8226; Praca w polskiej firmie z wieloletnią tradycją.

Zapraszam do przesyłania cv poprzez poniższy link:

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Listopad, 2020  15:20

Identyfikator: 692312

Wyświetleń: 1241